Fresh Air Festival

V AC klubu proběhne již 4.ročník FRESH AIR FESTIVAL. Vystoupí kapely AC/DC Czech Revival z Chocně vytvářející atmosféru koncertů nejen hudbou, ale i pomocí rekvizit jako je zvon, děla a další, co nejvěrnější skutečným AC/DC, Randál z Brna hrající hard-rockou muziku, We Are , dále kapela Goji – z HK hrající vlastní tvorbu folk-beat, Hopkins z Plzně se svým rock‘n’roll-rockem a Whatrock z Jaroměře (!!! ZMĚNA HRAJÍ MÍSTO STEVEN DANIELS !!!). Program začíná již v 16hodin a bude zakončen afterparty.

AC fresh air festival

Program AC klubu

Program AC klubu na květen 2017

AC_Program_kveten-2017 AC_Program_kveten-2017 (1)

 

 

Program AC klub v PDF ke stažení

26 LET AC KLUBU

PO 1.5. 19:30 ROCKOVÉ NAROZENINY – ARTMOSPHERE, WHATROCK, NO RULES, YOUR LAST BRETH

ÚT 2.5. 19:30 E-SWING & FUNKY NAROZENINY – Mr. MOSS, G-POINT

ST   3.5. 19:30 STREETETNO, JAZZ, BALKAN BRASS, KLEZMER – GOJI, TYGROO

ČT 4.5. 20:00 SALSA LATINO DANCE PARTY

PA 5.5. 20:00 KAPELY SOCIAL ERROR, DEADKILLERS, TIXTIDE (metal, crossover)

SO 6.5. 18:00 VERNISÁŽ AMAG NÁCHOD     20:00 UNCLE FLOYD EVENING KLASIC AC

PO 8.5. 20:00 KONCERT KAPEL TRIFOLIUM, ETHERY (Teplice), 2+1 JAM BAND

ÚT 9.5. 20:00 BIZONI – DIVADÉLKO – IMPROSHOW – TELENOVELA

ST 10.5. 19:00 AUTORSKÉ ČTENÍ – JAROSLAV IROVSKÝ – DEKADENTNÍ POVÍDKY O ŽIVOTĚ

20:00 VELMI VOLNÝ LITERÁRNÍ VEČER, pro příchozí s vlastní krátkou tvorbou + hudba

ČT 11.5. 18:00 HOSPODSKÝ KVÍZ – PIJTE S ROZUMEM! (pak R.E.M., QUEEN, BON JOVI, U2 atd.)

PÁ 12.5. 20:00 ROCKOVÝ KONCERT PRO JITKU – DOKTORSKÉ KAPELY ATOPIC a ELEKTRICKÝ OSLÍK

SO 13.5. 20:00 KONCERT – SPACE BANDITS + SPUTNIK (psychedelický rock a psychedelické elektro)

PO 15.5. 20:00 PROMÍTÁNÍ – MADAGASKAR – Martin Blažíček

ÚT 16.5. 20:00 KONCERT KAPELY BLUES MAC

ST 17.5. 19:00 PÍSNIČKÁŘI NA NITI 57, – originální lidičky s vlastními písničkami

ČT 18.5. 17:30 Promítání nez. FiImu – Richard Polma – o autorovi       20:00 KIZOMBA PARTY

PÁ 19.5. 19:00 JAZZOVÝ KONCERT – BIG BAND HRABĚTE ŠPORKA (GREAT BIG BAND!)

SO 20.5. 20:00 LIMEN FEST – KAPELY JOVANERA, DISTANCE

PO 22.5. 20:00 PROMÍTÁNÍ – KDE BYL PÉŤA? – 1. semestr v Jižní Korei – Peter Chalupianský

ÚT 23.5. 19:00 PÁNSKÁ PÁRTY VOJENSKÝCH MEDIKŮ – kultivované dámy vítány ……

ST 24.5. 19:00 PETR MATYÁŠ CIBULKA A HOSTÉ – KONCERT

ČT 25.5. 20:00 KONCERT KAPELY SHOCKOLATE (Praha), TOM KOČÍ osobně!

PÁ 26.5. 20:00 ZZ TOP REVIVAL (LITOVEL) + ROCKOTÉKA

SO 27.5. 19:00 FILMOVÉ horory: Návrat oživlých mrtvol, Braindead – Živí mrtví + polopunková muzika

PO 29.5. 17:00 LOWCOST – TIPY A TRIKY PRO LEVNÉ CESTOVÁNÍ

20:00 PROMÍTÁNÍ – cesta kolem světa za 2,5roku – Pavel Klega (ochutnávka datlí, ukázka tance)

ÚT 30.5. 20:00 Koncert kapel HLAVOU DOLŮ + MOST WONKY – Pardubice (popcrossover, lightfunky)

ST 31.5. 19:00 Moravský večer – živá cimbálovka a moravské speciality