AC PORTER CHALLENGE

AC PORTER CHALLENGE: Chytří lidé s chytrými telefony mohou po objednání libovolného černého Portera 19° vyhrát do 24.11. 2016 prodloužené eurovíkendy (Řím,Praha,Moskva,Bratislava) pravidla na webu.

58AEE5E8-FD66-41EF-9ED238B505E78AAE_carouselimage

Každý, kdo zná značku Pardubický Porter, ví, že Porter není obyčejné pivo: je to originální nápoj, nabízející spoustu variant konzumace a s nimi spoustu možností a zážitků. Porter je jako chameleon, který má několik tváří: lze ho pít ledově vychlazený v létě, nebo ve formě hot drinku Harry Porter v zimě; můžete si jej dát s přáteli na baru jen tak, nebo během romantického večera ve formě koktejlu Porterini.  Je skvělé si jím zpestřit letní dámskou jízdu a spojit  jej se sladkostmi či ovocem, nebo si okořenit chlapský sraz a dát si ho ke guláši nebo zvěřině.  V Porteru je síla i tajemství, tradice i překvapení. Proto má své fanoušky po celém světě, a ti mají jedno společné: nebojí se výzev, nebojí se chtít víc. Čtyři z nich byli vybráni jako velvyslanci Portera a právě do jejich domovských zemí a mateřských měst se podívají výherci celoroční soutěže „Porter Challenge – výzva pro ty, kdo se nebojí chtít víc!“

Pokud se opravdu nebojíte chtít víc a toužíte po netradičním víkendu v Římě, Moskvě, Bratislavě a Praze, stačí jediné: zajít do restaurace nebo baru a objednat si Porter. Spolu se sklenicí Portera dostanete i speciální podtácek, na němž najdete příběh jednoho ze čtyř velvyslanců Portera spolu s QR kódem. Ten Vám otevře cestu do aplikace, kde odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku a můžete se těšit na výhru!

Porter Challenge: Výzva pro ty, kdo se nebojí chtít víc! *Celoroční soutěž o víkendy ve městech velvyslanců Portera! * Vyhraj pobyt v Moskvě, Římě, Bratislavě a Praze! * Objednej si Porter, naskenuj QR kód z podtácku a výhra může být tvoje!